• Свеж
Автоматско Голем Капацитет Птица Гулаб Фидер Вода Диспензерот Waterer за Гулаби Птици Наводнување(6.5 L)
zoom_in

Автоматско Голем Капацитет Птица Гулаб Фидер Вода Диспензерот Waterer за Гулаби Птици Наводнување(6.5 L)

DEN 2123.76

Од стока
check Во продавницата

Горниот капак на кутијата тело е поставен на една склони агол од 35 до 60 за ефикасно спречување пиење резервоарот од загадување.На rotatable цевка поставена на горниот капак се решава проблемот што гулаби може да го поднесам и рафинирам.Поддршка род е 360° ротирачка кружна цевка, тоа нема да се залепи гулаб коса.На вода за пиење уред можат да го контролираат нивото на водата за пиење резервоар за да се спречи гулаби од топлотниот удар поради недостаток на вода за пиење.Пиење вода резервоарот е поврзан со вода за пиење порта од сплит hasp, кои може да се олесни чистењето на резервоарот за вода за пиење.Горниот капак на кутијата тело е поставен на една склони агол од 35 до 60 за ефикасно спречување пиење резервоарот од загадување.На rotatable цевка поставена на горниот капак се решава проблемот што гулаби може да го поднесам и рафинирам.Поддршка род е 360° ротирачка кружна цевка, тоа нема да се залепи гулаб коса.На вода за пиење уред можат да го контролираат нивото на водата за пиење резервоар за да се спречи гулаби од топлотниот удар поради недостаток на вода за пиење.Пиење вода резервоарот е поврзан со вода за пиење порта од сплит hasp, кои може да се олесни чистењето на резервоарот за вода за пиење.Направени од премиум ABS пластика, не-токсични, цврсти и издржливи.Одлична алатка за да се реши проблемот со тоа што вода диспензерот троши многу вода, мијалникот не е лесно да се чисти, и гулаби не може да издржи и рафинирам.

Condition:
100% Brand new
Material:
ABS
Capacity :
Weight :
25*20*20cm/9.84*7.87*7.87in :
31.5*25*25cm/12.4*9.84*9.84in :
34*27*27cm/13.39*10.63*10.63in :
394g :
Package List:
1* Pigeon Feeder :

Вака можеби ќе ви се допадне..