• Свеж
подлошки за Завртки 3/8- Редовни Средни Стандард Сплит Заклучување Подлошки Цинк Позлатен 1000 Компјутери Квалитет Метал Брзо
zoom_in

подлошки за Завртки 3/8- Редовни Средни Стандард Сплит Заклучување Подлошки Цинк Позлатен 1000 Компјутери Квалитет

DEN 1411.20

Од стока
check Во продавницата

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав подлошки.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозинство на капси се произведени со метали од аустенитно семејство.Нивните високи нивоа на хром и никел обезбеди тешки отпорност на корозија како и способноста да го издржат значителни физички вирус без fracturing, иако по повисока цена од мартензитни сорти. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите метал подлошки колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни подлошки, заковки ,метални навртки, завртки и сврзувачки елементи, направи одлични нерѓосувачки челик.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Вака можеби ќе ви се допадне..