• Свеж
Цртичка Камера за Мерцедес-Бенц GLC C Класа, Fitcamx 4K Посветен Дискретна Автомобил Снимач (Модел 6133), UHD Видео WiFi, ОЕМ Бенц Додатоци, G-Sensor, Collision Detection, Лесно да го Инсталира
zoom_in

Цртичка Камера за Мерцедес-Бенц GLC C Класа, Fitcamx 4K Посветен Дискретна Автомобил Снимач (Модел 6133), UHD Видео

DEN 3839.76

Од стока
check Во продавницата

【ОЕМ за Мерцедес-Бенц C Класа s Wi Fi не е далечинскиот.Ако треба, ве молиме, преземете важно клипови на вашиот телефон додека сте во автомобил и мотор е вклучено.Опремен со звук функција, која може да биде вклучено/исклучено во Fitcamx СТАН амбиент.Препорачливо е да се користат максимално 128 GB мемориската картичка.Ако вашиот i OS телефони не се прикаже преглед сцена - ве Молам, исклучете ги Мобилните Податоци кога гледате видео на Стан.И тоа не е потребно да го исклучите мобилните податоци во секојдневна употреба, камерата може да снима автоматски.Спецификација : .Бренд : Fitcamx.Компатибилен Модел : Мерцедес Бенц GLC/ C-Класа.Процесор : Novatek.Резолуција : 2160 P (4 K).Школка Материјал : PC+ABS.СТАН : Android/iphone.Wi Fi Резолуција : 2.4 Ghz.Леќи на камерата : f/1.6,30 fps.Начин на Добивање на Електрична енергија : Од Дожд Падне Сензор.

Вака можеби ќе ви се допадне..