• Свеж
HomeTop Премиум Класичен Гума Топла Вода во Шише w/Луксузен Faux Крзно Кадифен Руно Капак (2L, Сива)
zoom_in

HomeTop Премиум Класичен Гума Топла Вода во Шише w/Луксузен Faux Крзно Кадифен Руно Капак (2L, Сива)

DEN 400.80

Од стока
check Во продавницата

Пакет се вклучени : 1 Гума Топла Вода во Шише(2 Литри), 1 Луксузен Faux Крзно Кадифен Руно Маска, Димензии : 13" x 8".Оваа топла вода во шише е произведен да B. S. 1970 година : 2012 за да се обезбеди максимална безбедност и пренос на топлина добро.Со тестирани, без да се ризикува на пожар и експлозија.Не-алергиски ткаенина, се безбедни за возрасни, деца и постари лица.Топла вода торба работи одлично за ослободување на болка, артритис, спортски повреди и период грчеви.Топла терапија помага да се релаксираат вашите уморни мускулите и напнати рамениците од стрес и премногу тренингот.тоа, исто така, работи како одличен ладно пакет за деца со треска или да се намали отокот за ситни повреди.Не-електрични и патување-пријателски, можете да ги користите дома, во ученичкиот дом и за време на патувањето.Мекото луксузен faux крзно маска ви помага да insulate топла вода и одржување на ефективноста за 6-8 часа.Место под вашиот кревет поклопец за да го бркаат далеку зиморничав ноќ воздух, или да ја користите како топлина пак под вашите алишта да се ослободат назад во мускулите, ќе доживее добра утеха на топлина торба за уште повеќе.Голема како подарок за семејството, девојка на Роденден, за Нова Година, Божиќ & Денот на Вљубените, да им помогне да се создаде пријатна повеќе од фестивалот пријатна атмосфера за вас.Што може да биде поудобно отколку snuggling со ова се со висок квалитет, мазна топла вода во шише на зиморничав ноќ?.КЛАСИЧЕН ТОПЛА ВОДА во ШИШЕ не само што го загрева телото, но се загрева на вашиот 'срце' во зиморничав зима.Место под вашиот кревет поклопец за да го бркаат далеку зиморничав ноќ воздух, или да ја користите како топлина пак под вашите алишта да се ослободат назад во мускулите, ќе доживее добра утеха на топлина торба за уште повеќе.ВИСОК QUALITYClassic топла вода во шише дека е супериорен во однос на другите топла вода во шишиња на пазарот!Се разбира, тоа е уште истиот практични за дома лек.Оваа топла вода во шише е произведен да B. S. 1970 година : 2012 за да се обезбеди максимална безбедност.Тој е направен од гума.Се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ Да се обезбеди максимална живот од топла вода во шише ве молиме прочитајте ги следните : При пополнување на топла вода во шише, ве молиме бидете сигурни дека температурата на топла вода не треба да надминува 80 целзиусови степени пред фрлаат.НЕ КОРИСТЕТЕ ГО ВО ЗОВРИЕНА ВОДА.Ова може да ја оштети гума.Пополни само на две-третини капацитет максимум.При пополнување, држи шишето во исправена положба и да се пополни полека да се избегне топла вода јавните назад.Пред употреба, дозволете до 20 минути за шише за да се постигне својата максимална температура.Избегнувајте поврзеш со топли површини.ВАЖНО да Не се погодни за деца помали од 36 месеци.Предавање секогаш треба да се врши од страна на возрасните.Проверете затка за употреба и абење штета на редовни интервали.Шишиња треба да биде заменет по две години на употреба.Топла вода во шише може да предизвика изгореници - избегне пролонгирана директен контакт на кожата.Ве молиме излива вода од топла вода во шише кога не е во употреба.Ве молиме рака-измијте го поклопецот внимателно и нокаутирам станот за сушење.

Вака можеби ќе ви се допадне..