• Свеж
Накит Кутија со Голем Капацитет Мулти-Слој Складирање Кутија, Свадба Подароци, Отворено Дома, Лесна-за-Носат Накит Кутија (Виолетова) H-2020-9-11
zoom_in

Накит Кутија со Голем Капацитет Мулти-Слој Складирање Кутија, Свадба Подароци, Отворено Дома, Лесна-за-Носат Накит

DEN 3433.20

Од стока
check Во продавницата

♛[Совршена големина] Уникатен дизајн, големина на 10.2 * 8.4 * 7.2 инчи (должина * ширина * висина), лесен и пренослив, погодно за семејни складирање, патување, викенд патувања или деловни патувања ќе не заземаат премногу простор. ♛ [Високо-квалитетни материјали]-Направен од високо-квалитет СТП кожа, трајни, без мирис, водоотпорен, влага-доказ, лесно да се чистат со влажна крпа, ентериерот е направен од високо-квалитет мушка сомот крпа, која може да се одвојат накит и заштита на вашиот накит од прашина, Отпечатоци од прсти, гребење и оштетување. ♛ [Секојдневниот живот накит складирање]-Сите вашиот накит ќе се чуваат на кутија, лесно да се преземе.Ова патување накит кутија е лесно да се носат и на патувања, најдобар накит складирање багажник, може да се стави мал секојдневно носат накит на креветот пред да одите на спиење. ♛ [Исклучителен подарок]-Ова е совршен подарок за Денот на Вљубените, роденден, Денот на Мајката, Божиќ или свадба.Нашиот накит кутија може да биде дадена како подарок за жена, мајка, ќерка или пријатели. ♛ [Искрена Служба] : ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.За повеќе детали за производот, ве молиме прочитајте го опис на производот. ★Ви благодарам многу за пребарување и да ви посакам среќен живот!Име : Накит Box Material : СТП кожа + фланелен боксери lining Size : 26 * 21.5 * 18.5 cmcolor : светло purple List : 1 *накит кутија★Карактеристики : Роман дизајн : здрав, стилски и разумни оддел простор, направи вашиот накит и накит јасно на прв поглед.На високо-квалитетни школка е лесно да се чисти, и high-end фланелен боксери обвивка може да се заштити скапоцен накит.Право големина : патната торба е лесно да се носат.Скапоцени подароци : изненадување подароци за семејството, љубовници и пријатели.Патната накит кутија е важен придружник за вашиот одмор патување!★Attention Regarding хроматските аберации : Сите производи се реални, но поради разни фактори, како што се снимање технологија, светло и прикажување на параметри, хроматска аберација ќе биде мала.Помеѓу вистинската боја и го доби фотографијата.Ве молиме погледнете го вистински производ примена, ве молам прости ми.Во однос на големината : прирачник за мерење ќе има некои грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ големина примени.Во однос на одржување : избегне да биде изгребани со остри предмети, избегнувајте тешки предмети, се избегне изложување на висока температура и да се избегне отпадна вода.

Вака можеби ќе ви се допадне..