• Свеж
Метал touchpad Touch pad Тастатури
zoom_in

Метал touchpad Touch pad Тастатури

DEN 671.52

Од стока
check Во продавницата

Тип : D : D-8401 Големина : 83*110 Основни воведување Систем барање : WIN2000、WINXP во Согласност со ISO/IEC9995,GB/T1408 стандарди Тастатурата се изработени од високо квалитетни нерѓосувачки челик Dustproof,водоотпорен,се тресат-доказ,pickproof,вежба-доказ,bombproof CE,FCC и ROHS потврдија Апликации БАНКОМАТ,CDM,Авто-сервис терминал,Плаќање Центар,контрола,медицински уред Интерфејс PS/2 или USB порт 2 runction копчиња Механизам Карактеристики за Повикување животен век : >2,000,000,00 Копче притиснете сила : 3~5 N Копче за патување : .

Вака можеби ќе ви се допадне..