• Свеж
1/2 3/4 1 2 Женски Навој Нерѓосувачки Челик SS304 Портата Вентил DN15 DN20 DN25 DN32 DN40 DN50 Директно преку Портата Вентил 1.6 Mpa од LIUSI JUNST (Спецификација : DN25)
zoom_in

1/2 3/4 1 2 Женски Навој Нерѓосувачки Челик SS304 Портата Вентил DN15 DN20 DN25 DN32 DN40 DN50 Директно преку Портата

DEN 1940.16

Од стока
check Во продавницата

Вентил Тело Материјал : SS304. Пакувањето : Картонска Кутија.Порт Големина : DN15 DN20 DN25. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Структура : контрола.Име на производ : Вентил Тело Материјал : SS304 Пакување : Картон Box Port Големина : DN15 DN20 DN25 Material : Нерѓосувачки Steel Structure : control Dear клиент : Здраво, со цел да се направи вашата шопинг повеќе пријатно, ние обезбеди 365 дена на услугата.Ако имате било какви прашања, можете да се консултирате со нашата служба за корисници и ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме за читање.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..