• Свеж
YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит, Кутии, Дрвени 2 Слој Накит Организатор со Огледало Златна Rim Накит се Прикаже Случај за Девојки Црвено Нова Година Подароц
zoom_in

YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит, Кутии, Дрвени 2 Слој Накит Организатор со Огледало Златна Rim Накит

DEN 8319.36

Од стока
check Во продавницата

▲ ТОП-НИВО ДРВО & КОЖАТА-FRIENDLY СОМОТ - Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво дрво и сомот обвивка, се одликува со модерен, високо-крај изгледа да биде вашата спална соба оркестарот сепак тоа е цврсти доволно да трае долго.Накитот е погодна за двете мажи и жени. ▲ ГОЛЕМ ВГРАДЕН ВО ОГЛЕДАЛО - голем огледало е изграден во кутија за вас да носат накит со голема погодност.Нежен подарок за Денот на Вљубените, birthday (Роденден), или на Денот на Мајката. ▲ КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : добро-изградена накит организатор добро се вклопува во фиока или кабинет, но доволно пространа да ги чувате многу парчиња.Тоа држи вашиот гардеробер уредни и чисти, заштеда на простор. ▲ ДВА СЛОЕВИ & 6 УНИКАТЕН ПРЕГРАДИ - 2-слој дизајн со 6 уникатен прегради се обезбеди максимален капацитет, да ги задржи сите видови на накит ( ѓердани, обетки, белегзии, прстени ) одделени, организиран и уредно прикажува на екранот. ▲ Висок квалитет на гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Бренд : YUXOOverall, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Спецификации : Производ стил - Европската пастирски класичен style Product боја - црвена (злато позлатен edge)Производ големина - 29.5 X18 X11.5 CMProduct Име - Цврсто дрво пијано боја накит box Package Содржина : - 1 x Накит Box Note : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги повторувате вас како е можно поскоро.

Вака можеби ќе ви се допадне..