• Свеж
HP Z8 G4 работна Станица Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz 768GB RAM меморија 500GB NVMe Quadro P600 Win 10 (Продолжува)
zoom_in

HP Z8 G4 работна Станица Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz 768GB RAM меморија 500GB NVMe Quadro P600 Win 10 (Продолжува)

DEN 1543.20

Од стока
check Во продавницата

3.6 Ghz, Quad-Core Злато 5122 ПРОЦЕСОРОТ. 768 GB на ECC DDR4 RAM меморија. 500 GB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка.Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка.Windows 10 Професионални 64-Битна Пре-Инсталиран.Вклучени : HP Z8 G4 работна Станица Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz Процесор, 768 GB на DDR4 ECC RAM меморија, 500 GB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка, DVDRW Оптички Диск, Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка, 1125 W Напојување, Windows 10 Професионални и Моќ Кабел.Не се Вклучени : Глувчето и Тастатурата.

Вака можеби ќе ви се допадне..