• Свеж
Clinique - Чаби Стап Нијанса на Сенка за Очи - # 01 Бујна Беж - 3g/0.1 оз
zoom_in

Clinique - Чаби Стап Нијанса на Сенка за Очи - 01 Бујна Беж - 3g/0.1 оз

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

Clinique.Make Up.Clinique - Боја на Очите - Чаби Стап Нијанса на Сенка за Очи.Чаби Стап Нијанса на Сенка за Очи - # 01 Бујна Беж. 3g/0.1 оз.Иновативен сенката за очи се држи Со фина текстура дека е лесно да се примени & мешавина Карактеристики на layerable & долго-носење на формула Обезбедува чиста миење на лесни, крем боја Безбедно за осетливи очи & контактна леќа-wearers На употреба : се Применува ди.

Вака можеби ќе ви се допадне..