• Свеж
Најк Зрачат 20L Салата Tote Торба BS5527
zoom_in

Најк Зрачат 20L Салата Tote Торба BS5527

DEN 482.40

Од стока
check Во продавницата

100% Полиестер.Пространа zippered главната преграда со внатрешен џеб за вашата дневна essentials.Издржлив дизајн помага во поддршка на вашата опрема.Двојна рачка ремени нуди удобно носејќи од заводот за салата.Обложени дното ви помага да го одржувате вашиот степен на пренос за да се исуши.Внатрешен џеб има шише за вода исправена.

Вака можеби ќе ви се допадне..