• Свеж
Haieshop Гроздобер Накит Кутија за Накит Кутија со Заклучување на Сомот Принцеза Мулти-Функција Голем Капацитет Накит Складирање Кутија Завршувањето Складирање Коле?
zoom_in

Haieshop Гроздобер Накит Кутија за Накит Кутија со Заклучување на Сомот Принцеза Мулти-Функција Голем Капацитет

DEN 3449.28

Од стока
check Во продавницата

☆ Прстени, обетки, ѓердани, накит и козметички кутии се чуваат одделно за да се избегне триење.Опремен со make-up огледало за лесна шминка.На козметички случај вклучува заклучување се третира со парична казна метал, некоја фиока дршка, рачка тока, и слично. ☆ Внимателни дизајн, мека ткаенина, трајни, силна носивоста.Складирање на кармин, складирање на средни накит како што се нараквици, повеќе научни и разумни складирање, убава и практична. ☆ Накит кутија е незаменлива улога во патување, тоа не само што може да ги задржи вашите лични предмети, заштита на вредните предмети, но, исто така, ги красат вашите патувања.Вашиот exquisiteness е насекаде. ☆ брановидна каналите, внатрешноста е нежна и мека, и собираат е помек и поудобно.Метал безбедност тока, едноставна и великодушни дизајн, повеќе стабилен и удобен. ☆Совет : Некои грешки може да се случи, бидејќи на мерниот метод е различна од illuminance екранот.Ве молиме погледнете во вистински проект.Времето за испорака е 10-15 дена.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.Име на производ : Накит Box Hardness : hardpattern : plain Product големина : 27*19*22cm.Материјал : кожа.Применливи прилики подарок надоместоци на вработените, свадба, патување commemoration Uses : луксуз, модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, decoration Details : 1, накит складирање торба : складирање приврзоци, обетки, итн., за да се спречи загуба.2, висок квалитет на кожа : мека, удобно, без пукнатини, цврсти и издржливи.3, обрабени со кадифе : нежен допир, подобра заштита на накит.4, таписерии изработка : дотеран автомобил линија технологија, на маргините се уредни.5, мулти-grid дизајн, може да се сместат голем број на накит.

Вака можеби ќе ви се допадне..