• Свеж
Лажни Трепки 3D Faux Mink Трепките Пакет 30 Пара Лажни Трепките Меки Целосна Драмска Мека Обновливи рачно изработени 6 Стилови на Лажни Трепки трговија на Големо со Wiwoseo
zoom_in

Лажни Трепки 3D Faux Mink Трепките Пакет 30 Пара Лажни Трепките Меки Целосна Драмска Мека Обновливи рачно изработени

DEN 326.16

Од стока
check Во продавницата

Достапни во различни стилови, ќе добие 30 парови пакет кој носи 6 стилови на 17-21mm трепките.Тие може да биде одличен прилог ќе треба да се направи вашите очи се издвоите, добра за секоја ваша пригода.Оваа влакна се чувствува лесни сепак, издржливи.На трепките има многу меки и тенки памучни бенд, тоа е лесно да се наведнуваат и флексибилни за одржување на својата форма.Wiwoseo лажни трепки се 100% рачно изработени да биде повеќе деликатна, тоа опремен со живописни и меки кадрици, слободни од штетни состојки.Сите Wiwoseo трепките ќе бидат тестирани за долго време се носат и обновливи способност (10-20 пати).

Вака можеби ќе ви се допадне..