• Свеж
Коса Линија Сенка во Прав, Косата прикривање на Прав во Боја во Прав Скрие Пополни со Проретчена Коса Убавина Козметика за Мажи & Жени (Brown)
zoom_in

Коса Линија Сенка во Прав, Косата прикривање на Прав во Боја во Прав Скрие Пополни со Проретчена Коса Убавина Козметика

DEN 244.56

Од стока
check Во продавницата

ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА : Посипете нашата коса зграда влакна за да чистење области за размена на инстант покриеност, трае во текот на целиот ден и кога едноставно миење со било шампон!.НЕМА ШТЕТНИ ХЕМИКАЛИИ : Нашите влакна се направени од 100% природни влакна извор и се Алкохол, Глутен и Paraben слободни.Никогаш не се тестираат врз Животни.ЦЕЛОСНИ ИЗГЛЕД на КОСАТА : Само тресете thie производ директно на чистење области и да се види од 2 генерација влакна обврзници беспрекорно на вашиот постоечки коса, создавање на целосно природен изглед на густа и целосен изглед.КАПАК НА КОСАТА : Губење на градење на влакна се покријат до проретчена коса или покријат ќелава места и за жените и мажите.Достапен во 4 бои, без оглед на тоа која боја на коса го имате, може да се најде боја која ви одговара.НЕВЕРОЈАТЕН ЕФЕКТ : ефектот е природно, дури и под супер светла фаза светла и камери, тие се сосема undetectable, никој не ќе знае дека сте ги користите.Траен ефект, анти-пот, водоотпорен, windproof, може да трае цел ден, не се грижи за засрамувачка ситуација на испаѓање.Опис : На косата линија во прав се врши на здрави состојки, тоа нема да се оштети косата.Бојата е природно и боење лесно.Тоа може да се подобрат на косата крива, да се создаде убава фризура, нежно насликани, модифицирани нерамна работ на косата.Долготраен ефект, лошиот да се откажат или исчезнат.Карактеристики : Здрави состојки, алкохол-слободни и сулфат-бесплатно, нема да ја оштети косата.Разубават на косата крива, да се создаде убава фризура, нежно насликани, модифицирани нерамна работ на косата.Таа има долготраен ефект кој може да се задржи вашата убавина за целиот ден.Независна поставени плескавици и прав направи повеќе лесен за употреба.Четири бои за да избор да се адаптираат на вашата боја на коса.Спецификации : Главни Состојки : Восок, Хидрогенизирани Растителни Масла, Полиетиленски Боја : Црна, Кафена, Светло Кафена, Светло Кафе(Изборен) Точка Големина : прибл. 4.5 * 3.6 cm / 1.8 * 1.инчен Нето Содржина : прибл. 4g Пакет Тежина : околу. 39g Предмет Тип : Косата Линија во Прав Функција : да се Пополни со проретчена коса, модифицирани нерамна работ на косата Пакет се Вклучуваат : 1 x Косата Линија во Прав.

Вака можеби ќе ви се допадне..