• Свеж
WXYU Сушење Рек Макара Таванот Монтирани Airer Фен за Перење Фенови 3-Бар Тип Рака-Укинување Clothesline Алуминиум 150cm (Сребрена Боја 150cm)
zoom_in

WXYU Сушење Рек Макара Таванот Монтирани Airer Фен за Перење Фенови 3-Бар Тип Рака-Укинување Clothesline Алуминиум

DEN 1271.76

Од стока
check Во продавницата

▲ Облека железнички, професионални шупливи дизајн, подобрување на сушење простор, може да се откажам повеќе облека, може да се инсталира дома, тоалет, перење, балкон, итн. ▲ Нов три-бар дизајн го прави лесно да се исуши листови и постелнина.Третиот род може да се ротира нагоре и надолу 180°.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината нагоре без преземањето на просторот. ▲ Висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, зајакнување на таложење род, добра цврстина, силна носивоста, храбар нерѓосувачки челични јажиња, посилни отпорност на абење, ефективна рѓа превенција. ▲ Рака чудак, молчи дизајн, 360° на ротација, труд заштеда.Вграден-во тркалање имајќи ротација, ефикасно намалување на триењето, мазна и мазна ротација, повеќе не се користи. ▲ Премиум сушење полици и 10 алуминиум закачалки.Ѕидот-монтирани сушење рек-е едноставен и елегантен во дизајн, и алуминиум материјал е полна.Во ова време, можете удобно продавница и сува твоите крпи и облека за да додадете современ допир на вашата бања или перење.Ова е идеален избор.Име на производ : Сушење рек Производ во боја : сребрена боја, златна боја Производ големина : должина 150cm Број на производи : 1 Производ материјал : алуминиум легура Производ стил : модерна Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви послужи за вашето задоволство, ако не сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 поени како награда за нас. ▲ Димензиите се мерени рачно.Таму може да биде грешка на 1-3cm.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ. ▲ Поради различни рефлектори и различни екран бои, реалните објекти и слики, може да имаат одредена боја разлика ▲ времето за Испорака е обично 10-15 дена.Ако не ја прими стоката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..