• Свеж
Милостив Живеење 14 x 32 x 54.5 4-Полица Ниво Смола Мулти-Цел Медиум Должност Внатрешна Гаража Складирање Организатор Полиците, Црна, 4 Пакет
zoom_in

Милостив Живеење 14 x 32 x 54.5 4-Полица Ниво Смола Мулти-Цел Медиум Должност Внатрешна Гаража Складирање Организатор

DEN 1466.40

Од стока
check Во продавницата

ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ : ја Добиете вашата гаража или затворен простор организира со овие здрав смола полици; Направени од издржлив смола материјал кој никогаш не ' рѓа, дент, или кора; Количина : 4. 4 ВИСОКИ ЧУВАЊЕ ПОЛИЦИТЕ : Совршен за вашата внатрешна или гаража складирање; 4 метри висока shelving единица е совршен висина за двете деца и возрасни.РАМНОМЕРНО ДИСТРИБУИРА ТЕЖИНА : Тежина дистрибуира рамномерно во текот на секоја полица, па полиците нема да пештера во.ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ на : Сет-up е направен од лесен без потребни алатки; Interconnect повеќе единици рамо до рамо за максимален капацитет на складирање.МОЖЕ да се ОДРЖИ ДО 220 КИЛОГРАМИ : Многу простор за складирање со 4 полици и 100 фунти тежина капацитет на полица во висина од 400 килограми вкупно; Димензии (L x W x H) : 14 x 32 x 54.5 инчи.

Вака можеби ќе ви се допадне..