• Свеж
160 КОМПЈУТЕРИ Earring Грбот И Наоди Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за Нараквица Ѓердан Pendant A00019 Обетки Уво Клип Cabochon Поставувањ
zoom_in

160 КОМПЈУТЕРИ Earring Грбот И Наоди Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за

DEN 1192.80

Од стока
check Во продавницата

160 КОМПЈУТЕРИ Earring Грбот И Наоди Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за Нараквица Ѓердан Pendant A00019 Обетки Уво Клип Cabochon Рамка Амбиент.Објектот големина : (Прибл.) : 19x23mm(0.75 "x 0.91"),Внатрешен : 10x14mm(10" x 14"),Затворач : 18x3mm(18" x 3").Објектот Пакет Количина : 160 Парчиња По Единица.Боја : антички бронза ,Материјали : Цинк Легура,.Постојат десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 160 КОМПЈУТЕРИ Earring Грбот И Наоди Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за Нараквица Ѓердан Pendant A00019 Обетки Уво Клип Cabochon Рамка Амбиент.

Вака можеби ќе ви се допадне..