• Свеж
wangzi Свитлива Вокер Четирите Агли за Стари и Немоќни Фиксна Вокер Лесни Свитлива Алуминиум Вокер Стигнале Четири Агол Трска Стари лица Вокер
zoom_in

wangzi Свитлива Вокер Четирите Агли за Стари и Немоќни Фиксна Вокер Лесни Свитлива Алуминиум Вокер Стигнале Четири

DEN 554.40

Од стока
check Во продавницата

На инвалидска количка е многу лесен и здрав, лесен за транспорт, и на катедрата е опремена со придружни кочница која го прави лесно да се инсталира и ослободување на сопирачката показател за безбедност.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, заварување цвест е совршено лесна, на завртката е силна, и тоа е сигурна и стабилна.Висок квалитет не се лизга парапети, трајни и лесни да се чистат.Висок квалитет не се лизга мат, безбедно и удобно, безбедно да се користи.Еден клик виткање и виткање, притискање на мермер огради за лесно собирање и носење.Големина : 53 * 46 * (78-95) CM Укината големина : 53 * 10 * (78-95) CM дебелина на Ѕид : 1.2 CMM Сите податоци е рачно да се измерат и не може да биде точна.Ве молиме преовладуваат во вид.о вистински производ.Стабилна Crossbar Силен и издржлив Стари лица користат без стрес Едно парче префрлат Лесно префрлување Фиксна / Интерактивни Вклучете Еден клик виткање Лесно да се носат Притиснете на мермерните да се свитка Носат-отпорни, гумени нозе 8 висина прилагодливи Погодна за луѓе на различни висини, Ротирање на ногата на вистинската дупка.

Вака можеби ќе ви се допадне..