• Свеж
Складирање Кошница Голем Железо Перење Кошница Складирање Бин Метал Складирање Организатор Кошница со Макара за Домашна Канцеларија за Складирање Кошница Кантит
zoom_in

Складирање Кошница Голем Железо Перење Кошница Складирање Бин Метал Складирање Организатор Кошница со Макара за

DEN 9599.28

Од стока
check Во продавницата

Криви се справи со дизајн е во согласност со принципот на механика и може да се крена лесно.Тоа е силен капацитет на носивост, прекрасен изглед и издржливи.Преполните градски живот додава вкусот на животот за да покаже чувство на модерноста и модата.Мултифункционален складирање кошница, добар помошник за складирање на облека, играчки, итн.Со тркала, тоа е погодно да се движи, дури и ако има многу работи, тоа нема да се пука.Посебни шупливи дизајн, со мазни линии, е едноставна и целосно на ѕвонење.На electroplated железо производ има сјајни огледало-како и сјај.Идеални за складирање организаторот за крпи, tee кошули, додатоци, списанија, тетратки и повеќе во домот, дневна соба, ден или канцеларија.Име на производ : складирање кошница со wheels Color : gold Material : ironquantity : 1 Size : како shown THE НАЈДОБРИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : - може да има мир на умот.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ги или замена или рефундирање на вашите пари, вашите избор!.

Вака можеби ќе ви се допадне..