• Свеж
OGIO 2020 XIX Жените Tote Торба
zoom_in

OGIO 2020 XIX Жените Tote Торба

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

ИЗГРАДЕН СО ЦЕЛ : овој OGIO tote е совршено оди никаде, да направи нешто торба; се движи од канцеларијата на фитнес, на среќен час, и да се врати дома без да се водат за исчезнати чекор.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Дизајнирани за да ви овозможи да се движат беспрекорно во текот на вашиот ден со право на чување и совршена големина за да не треба да се земе нешто друго со што кога ќе ја напушти куќата.МОБИЛНОСТ : Лесни ткаенини и направена ремени се направи оваа tote лесно да се носат на вашето рамо или во вашите раце.ОРГАНИЗАЦИЈА : Големи главната преграда и 4-начин се водат надворешен џеб обезбеди пространа складирање додека внатрешни поместена 13" таблет ракав и микрофибер-наредени скапоцености џеб заштити вашите најважни елементи.ДОВЕРЛИВ : OGIO е сериозен во врска со материјали што ги користат и начинот на кој ние произведуваме, за да се направи многу најдобри производи во светот; како такви, ние стоиме зад нашите производи на сериозен начин.

Вака можеби ќе ви се допадне..