• Свеж
Phone Држач за Рака,Водење на Телефонски Носителот Не се лизга Рака Торба Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Мобилен Телефон Торба Рака Ракав Машки И Женски У
zoom_in

Phone Држач за Рака,Водење на Телефонски Носителот Не се лизга Рака Торба Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски

DEN 1125.60

Од стока
check Во продавницата

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.На високо водат работи armband е сит, но ќе се чувствуваат никаква смисла на воздржаност.Водење armband е sweatproof, перат и лесно да ги чисти и да се суши брзо, како и.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Дури и со многу на движење на заштитна маска останува таму каде што треба.Контакт страна на вашата рака е дише дизајн кој нуди најмногу удобно допир чувства на вашата кожа.Телефонот работи на armband е одговара за салата, висок интензитет на вежбање, екстремни вежба, фитнес, јога, повремено одење или активности на отворено како што се трчање, велосипедизам, планинарење, риболов.Производ материјал : водоотпорен fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 17.5 CMx9.5 CMProduct боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Анти-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.Ве молиме имајте во предвид : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..