• Свеж
613 Русокоса Бразилецот Длабоко Бран Пред Извлечен со Бебе Коса Glueless Русокоса Човечка Коса 13X4 Чипка Пред Перика за Црна Жените Многу,22inches
zoom_in

613 Русокоса Бразилецот Длабоко Бран Пред Извлечен со Бебе Коса Glueless Русокоса Човечка Коса 13X4 Чипка Пред

DEN 264.00

Од стока
check Во продавницата

613 златна руса коса перика со кадрава коса,100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против Кожата.Може да се дизајнираат различни фризури, како што се свилен права, телото бран, длабоко бран, вода бран, откачен кадрава.нашата коса Може да биде Обоена, истакна,Permed, Избелени, Исправи и Restyled со ваша корист.Губење на Топлина Отпорни до 160 Степени Centigrade (320 Степени Целзиусови),Дише еластична нето направи да се чувствува удобно кога ќе го носат.На големина одговара на повеќето Луѓе,ќе може да се прилагоди во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашата глава,е Лесно да се носат.Многу стилски дизајн, со природна убава гледа и мека на допир,И е идеален за активности на отворено или секојдневна употреба, како партија, патување, костим, ноќта на Вештерките, cosplay и повеќе.Тоа изгледа природно и прекрасни од секој агол, удобен за носење, и погодни за повеќето жени.Бренд Име : LYZTWigs Должина : Long Texture : Straight Lace Перика Тип : Чипка Пред wigs Material Одделение : Remy Hair Material : Човечки Hair Items по Пакет : 1 Парче Only Item Тип : Wig Made Метод : Половина Машина Направени & Половина Рака Tied Color на Чипка : Transparent Human Коса Тип : Бразилски Hair Suitable Умирање Бои : Сите Colors Base Материјал : Швајцарската Lace Can Се Permed : Yes Cap Големина : Просечна Size Hair Материјал : 100% Човековите Hair Ends : Може да биде Завиткан/Исправи/Загреан/Обоена/ Restyled.Содржи : 1 Buc Перика +1 Коса net Occasion : секојдневна употреба/партија/shopping/travel/костим/ноќта на вештерките/cosplay/настан/wedding You сакаат да бидат поубави : изберете"LYZT"и"ZYC"Brand Tips : 1. Нашите производи се рачно се намали и пораби, па постои 1-2 CM грешка во големина.2. Сликата е вистински производ.Сепак, поради различна осветленост и прилагодувања на екранот, може да биде мало хроматска аберација.Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.Со нетрпение очекувам да вашата нарачка, ви посакувам среќен шопинг!.

Вака можеби ќе ви се допадне..