• Свеж
Тројански Вибрации 2-во-1 Вибрирачки Прстен Плус Прст Massager
zoom_in

Тројански Вибрации 2-во-1 Вибрирачки Прстен Плус Прст Massager

DEN 174.96

Од стока
check Во продавницата

Еден ТРОЈАНСКИ Вибрации 2-во-1 Вибрирачки Прстен Плус Прст Massager.Прст massager обезбедува надворешна стимулација во предиграта.Вибрирачки прстен зголемува задоволството за време на сексот.Текстура за додатниот контакт и сензации.Вибрации трае до 20 минути за еднократна употреба.ТРОЈАНСКИ Вибрации 2-во-1 Вибрирачки Прстен Плус Прст Massager има двојно задоволство за двајцата партнери.Таа ужива надворешна стимулација со прст massager за време на предиграта и двајцата партнери да добиете зголемено задоволство за време на секс, кога тој се става на вибрирачки прстен.Оваа лични massager е текстура за додатниот контакт и чувства, и се дизајнирани да се користи со или без кондом за место-на задоволство во секое време.Вибрациите трае до 20 минути за еден момент да го користите па вие и вашиот партнер се гарантира една ноќ за да се сеќавам.Вклучува еден ТРОЈАНСКИ Вибрации 2-во-1 Вибрирачки Прстен Плус Прст Massager.Од кондомот да vibrators да мазива, TROJAN Brand е посветен на доставување на иновативна технологија, висок квалитет на производи кои нудат задоволство и заштита.Повеќе Американци доверба ТРОЈАНСКИ Бренд од било кој друг кондом, повеќе од 100 години, бидејќи ние сме посветени да се инвестираат во јавното здравство напорите за поддршка на сексуалното здравје.ТРОЈАНСКИ Бренд промовира безбедна и здрава, и се забавуваат на сексуалниот живот.

Вака можеби ќе ви се допадне..