• Свеж
Jaorty СТП Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси Забелешка 9 Ѓердан Lanyard Случај Покрие со Држачот на Прилагодливи Монтажни Анти-Изгубени Вратот Рака Случај за Samsung Гала
zoom_in

Jaorty СТП Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси Забелешка 9 Ѓердан Lanyard Случај Покрие со Држачот на Прилагодливи

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Компатибилни Модели на телефони : САМО одговара за Samsung Галакси Забелешка 9. Монтажни Прилагодливи Анти-изгубени Samsung Галакси Рака Lanyard : силна рака за Samsung Галакси лесно може да се инсталира и отстранети од Samsung Галакси Случај.Можете лесно може да се прилагоди на должината како што е потребно.Издржливи и удобно 3-во-1 Рака на Рака, врвка за околу Рака, и Монтажни Вратот Рака. (1)Со анти-изгубени lanyard, држете го телефонот повеќе удобен и без да се грижите за губење. (2)crossbody рака може да биде симната ако вие само треба случај.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Синџирот на рака должина мерки 47".Прецизни отвор и Безжично Полнење : Лесен пристап до сите Порти, Копчиња & Камера, уникатен дизајн го прави возможно да притиснете на копчињата преку мека кожа без отворање на Samsung Galaxy случај.Дури и држачот на картичката е на задната страна, можете да ја полните вашата безжична Samsung Галакси. (Совети : Со оригинални безжично полнење и полнење кабел, и една картичка е во картичка.Но, тоа ќе влијае на вашиот магнетна лента картички).Материјал : TPU Заштитна Samsung Галакси Забелешка 9 Случај Покрие со кожа СТП Држачот на случај, и кожа за на Рака, што го прави да се чувствува мека на допир и изгледа луксузно.Различни бои, може да се меша и одговараат на вашиот телефон (камерата дупка во подолу picturs е за повикување Само).

Вака можеби ќе ви се допадне..