• Свеж
GLYYR Ѕид Монтирани Електрични Крпа Потоплите, Plug-in 180° Вртливата Бања Потоплите Радијатор Рек Сребро Загреан Пешкир Железнички,110v201stainlesssteel
zoom_in

GLYYR Ѕид Монтирани Електрични Крпа Потоплите, Plug-in 180° Вртливата Бања Потоплите Радијатор Рек Сребро Загреан

DEN 1550.40

Од стока
check Во продавницата

✔ Користејќи високо квалитетни 201 нерѓосувачки челик /304 од не ' рѓосувачки челик, водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, висока температура отпор, светла боја, издржливи.Оваа крпа потопол е plug-in.PLUG-IN : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот. ✔ Дизајн : Виткање дизајн, 180° количка може да биде укината кога не е во употреба, што ќе ви овозможи да се откажам вашиот влажни и суви крпи истовремено, без да ги допираат една со друга.Сув вашиот крпи побрзо и повеќе практични.Повеќе крпи можат да бидат ставени во исто време да се зачува простор. ✔ Совршени Перформанси : Задржува вашата крпи суво и топло.Ви дава пријатно искуство во влажни и замрзнати-ладно ден.Помага да се елиминира непријатните миризби и го задржува бањи освежување.Тоа се загрева на вашата underwears, handkerchief, бански костуми perfect, бебе ќебиња и постелнина, без употреба на вашиот фен. ✔ Неверојатни Крпа Потоплите : По преземањето на топол туш, може да се прифатат себе си со мека и топла крпа/облека, која може да се задржи вашата телесна температура и да се чувствувате удобно во секое време.Оваа неверојатна крпа потопол е опремата што мора да ги имаат во секоја бања.Задржи постојана температура, безбедно, не боли раката. ✔ Квалитетна Услуга : Висок квалитет, парична казна изработка.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние може да ви помогне да го реши проблемот.Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако ви треба да се користи производот итно, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе го организира итен изразат за вас.Спецификација : Име на Производ : Загреан Пешкир Rack Material : 201 нерѓосувачки челик /304 нерѓосувачки steel Power : 40 WVoltage : Конфигурира во согласност со клиент е country Plug Тип : Конфигурира во согласност со клиент е country Power Фреквенција : 50 Hz Температура : 45±5 ℃Забелешка : 1. Ние ќе ви испратиме крпа потоплите рек според вашата земја е Применливо Места : 1. Бања, тоалет, шкафче соба во house2. Бања, тоалет, шкафче соба во hotels3. Бања, тоалет, шкафче соба во стадиони.Како што natatorium4. Бања центар & spa center5. Убавината parlor Prompt : ★ ве Молиме проверете дали сите додатоци се заврши пред инсталацијата★ Од големината е мерени рачно, постои одредена грешка.Ве молиме погледнете го вистински производ★ проектот може да биде малку поинаков од сликата, поради осветлување и прикажување на★ Ако сакате да нарачате големи нарачки, мешани наредби или повеќе предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви обезбеди со производот попусти★ ве Молиме проверете дали објектите се заврши по приемот на стоката.Ако е оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе го потврдам и ќе ви испрати нова one Tips : ★Крпи и другите не се вклучени ★Ние ви препорачуваме да побарате квалификуван електричар за инсталирање на оваа точка.

Product Name:
Heated Towel Rack
Material:
201 stainless steel /304 stainless steel
Power:
40W
Voltage:
Configured according to customer's country
Plug Type:
Configured according to customer's country
Power Frequency:
50Hz
Temperature:
45±5 ℃
1. We will send you the towel warmer rack according to your country :
Applicable Places:
1. Bathroom, toilet, locker room in house :
2. Bathroom, toilet, locker room in hotels :
3. Bathroom, toilet, locker room in stadiums. Such as natatorium :
4. Bath center & spa center :
5. Beauty parlor :
Prompt:
★ Please check if all accessories are complete before installation :
★ Since the size is measured manually, there is a certain error. Please refer to the actual product :
★ The project may be slightly different from the picture due to lighting and display :
★ If you want to order large orders, mixed orders or multiple items, please feel free to contact us so that we can provide you with product discounts :
★ Please check if the items are complete after receiving the goods. If it is damaged, please contact us immediately. We will confirm and send you a new one :
Tips:
★Towels and others are not included :
★We suggest you ask a qualified electrician to install this item :

Вака можеби ќе ви се допадне..