• Свеж
Huaepogeed Пакување од 2 M10 Прстен Завртки Око Кревање Прстен Одредување Прстен Машки Конец Гром Око Кревање Прстен Болт
zoom_in

Huaepogeed Пакување од 2 M10 Прстен Завртки Око Кревање Прстен Одредување Прстен Машки Конец Гром Око Кревање Прстен

DEN 1581.60

Од стока
check Во продавницата

Производ структура : 2 парчиња M10 око завртки. 【Производ Големина】внатрешниот дијаметар на прстен е 25мм, надворешниот дијаметар на прстен е 41mm и нишката должина е 80mm. 【Материјал Опис】Метал, висока цврстина, отпорност на корозија. 【ПРОИЗВОД ПЕРФОРМАНСИ】Овие машки конец машина рамо влошки се лесно да се инсталира и да ви понуди силна укинување или суспендирање, идеален кревање опрема. 【Применливи Сцена】Око завртки се одредување и обврзувачки алатка која се користи да се укине некои жица за прицврстување на опрема за да се намали кабел вратоврска проблеми.Количината на производот : 2 парчиња Пакетот вклучува : 2 парчиња M10 око завртки.Име На Производ : M10 Око Завртки / Прстен Информации За Производот 1. Големина на : внатрешен дијаметар на прстен е 25мм, надворешниот дијаметар на прстен е 41mm и нишката должина е 80mm 2. Материјал : метал 3. Боја : сребро.

Вака можеби ќе ви се допадне..