• Свеж
Спојувалка за Каиш Случај Мажите Holster Crossbody Чанта за Samsung Галакси S21 Ултра,S20 FE,S21+,Белешка 20,note20 Ултра,Појас Половината Пакет Патна Торба Торбичка за iPhone 12 Про Max Телеф?
zoom_in

Спојувалка за Каиш Случај Мажите Holster Crossbody Чанта за Samsung Галакси S21 Ултра,S20 FE,S21+,Белешка 20,note20

DEN 653.76

Од стока
check Во продавницата

Најлон + Полиестер Материјали, Силна крои,Убав изглед.Големина на : 14*19*3.5 СМ, Голем Капацитет, Одговара за Под 7.2 Екран паметен Телефон, како На i Phone 12 Про Max,12 Про,12, Мини,SE2020,11 Про Max,XS Max,Плус 8,7 Плус ,6 Плус,6s Плус,XR, XS,X,11 Про,8,7,6,6 s.На Crossbody Торба(Со Монтажни Рамо, Рака/Корселе), Muilt Носат Начини.Има 4 прегради,3 главни патент оддел со 1 внатрешниот џеб , со Повеќе прегради се направи вашите продукти повеќе организациони.Прилики : Шопинг, датира, брзо надвор, вечер излезе, велосипедизам, патување, патување, тренингот, одење и сите други прилики.Најлон Торба Торбичка, Мажите Мобилен Телефон Држачот за Водење на Одење, Holster со Појас Јамка, Паричник Purse Multifunctional со различни начини да носат : 1.Crossbody/торба : Со уникатен дизајн кој го прави удобно да се носат дури и ако ви се лево раце или десно раце лице.Тоа ставање на дополнителна тежина на вашето рамо, носи низ вашето тело дистрибуира тежина рамномерно.Па дури и по бурните ден на работа, патување или за авантура, вие не треба да се чувствуваат истакна со болната рамо.2.Компактен Појас превозникот : Направи рацете да ви бидат слободни од носењето на оваа торба торбичка на половината и ги прави вашите лични предмети безбедно и блиску до вашето тело.Џеб Структура Design The главниот принцип на една кеса е да се користи за да се носат лични предмети кога патуваат од место до место.Оваа торба торбичка ќе ви помогне да останете организирани, има повеќе прегради со дизајн кој го прави лесен за вашите да се стави и да се повлече работи.Тоа е добар избор за да се донесе со за вашите секојдневни напори и вашата само треба да се донесе е доволно само да работи со вас.Двоен Појас Циклуси : Има двоен појас јамка за да се биде во можност да го носат со појас и да го прави тоа одговара компактен во половината.Па може да оди целосно рацете слободни.Одговара models For i Phone 12 Про Max,12 Про,12, Мини,SE2020,11 Про Max,XS Max,Плус 8,7 Плус ,6 Плус,6s Плус,XR, XS,X,11 Про,8,7,6,6 сфор Samsung Галакси S21 Ултра,S20 FE,S21+,Белешка 20,note20 ултра,S10 Лајт, Note10 Лајт,S20+,S20 Ултра 5 G,S20 ultra,Note10+,note9,8,S10+,S9+,S8+,J4+,A7,A9,A8+,A20,A30,A50,A50 S,A60,M30 S,A70,A70 S,A20 S,A80,A90 A81,A91,A21s,A71 5 G,A51 5 G,F62 For Huawei Колега 20 X,Чест 8 X Max,Mate30,Mate30 Pro,p30pro,nova5,5i,5i про,4,3,3 i, Mate20,mate8,9,Чест 9 X,8 X,Nexus 6 P,Y6 2019 For Xiaomi note10 max,9,Redmi 8 A,8,забелешка 8,note 8 pro,имајте на ум 8 T,забелешка 7,note7pro,6pro, Redmi 6 XFor LG V10,G6,Stylo 4,Nexus 5 X H791,Q61,Stylo 6,Сомот,V40 Thin Q,V60 Thin Q 5 G,Stylo 6,Q92 5 GFor Oneplus 7 T,7 Pro,6,6 T,5,5 Т,8,8 Pro For Motorola Мото G8,G8 Моќ Лајт,Edge,Edg.

Вака можеби ќе ви се допадне..