• Свеж
ZHANMAM Бања Стаклена Полица со 2 Куки Нерѓосувачки Челик Калено Стакло Правоаголна Тиер 1 Сребрена Ѕид Монтирани Дупчење 41~61cm 0129 (Големина : 61cm)
zoom_in

ZHANMAM Бања Стаклена Полица со 2 Куки Нерѓосувачки Челик Калено Стакло Правоаголна Тиер 1 Сребрена Ѕид Монтирани

DEN 3101.04

Од стока
check Во продавницата

✽ Max Оптоварување : 20 кг, се задржи шампон,туш гел, сапун и други бања предмети корисна; рамна површина не се направи вашиот шишиња паѓаат повеќе како нормална жица стил се направи. ✽ Тешки и Трајни : полиран не 'рѓосувачки челик материјал, анти -' рѓа, обезбедување на сила и долговечност. ✽ ОГЛЕДАЛО ПОЛИРАЊЕ : површина полирање, нема позлата, отпорност на абење, лесен за чистење. ✽ ПРОШИРУВА ПАРАПЕТ : цврсти парапет, проширува и задебелена, интегрирани заврши guard дизајн за да се спречи предмети од паѓање.Безбедност и квалитет се гарантира, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Параметар : Материјал : не ' рѓосувачки челик Главната Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа, и по-продажбата на услугата е загарантирана.

Вака можеби ќе ви се допадне..