• Свеж
N/0 Aibesy Мини Калкулатор 8-Цифрен Екран Џеб Големина Калкулатор Батеријата Напојува Произволна Боја за Ученици Канцелариски Материјали
zoom_in

N/0 Aibesy Мини Калкулатор 8-Цифрен Екран Џеб Големина Калкулатор Батеријата Напојува Произволна Боја за Ученици

DEN 229.20

Од стока
check Во продавницата

Направени од високо квалитетна ABS, едноставен стил, модерен и издржливи.Мини калкулатор, лесен и компактен, лесен за носење. 8 цифри голем екран, јасен и лесен за читање.Чувствителни притиснете копчето, удобно допир-чувство, да се спречи грешки.Најдобар подарок за студенти, колеги, пријатели, итн.Спецификации : Боја : Случајни Боја Материјал : ABS Објект Димензии : 50 x 44 x 8mm/ 2.0 х х 0.3 1.7 во Објектот Тежина : 10g/ 0.35 оз Пакување Листа : 1 x Калкулатор.

Вака можеби ќе ви се допадне..