• Свеж
ОДИ! РЕШЕНИЈА НЕСТАБИЛНОСТ на Ограничен Состојка Сува Мачка Храна, 3 lb - Жито Слободни Патка Рецепт - Мачка Храна за Поддршка на Чувствителни Желудници
zoom_in

ОДИ! РЕШЕНИЈА НЕСТАБИЛНОСТ на Ограничен Состојка Сува Мачка Храна, 3 lb - Жито Слободни Патка Рецепт - Мачка Храна

DEN 1127.04

Од стока
check Во продавницата

ОГРАНИЧЕН СОСТОЈКА РЕШЕНИЈА : Формулиран за поддршка на мачки со алергии на храна и чувствителноста со животински протеини од еден единствен извор на премиум квалитет на месо или риба и цели јајца, како и неколку дополнителни состојки, како е можно.ЗАВРШИ + БАЛАНСИРАНА ИСХРАНА ЗА МАЧКИ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ : Заврши исхрана ограничено користење на состојки за да се минимизира вашата мачка изложеност на храна, тие можат да бидат алергични или чувствителни.Нула додаде жито, глутен, компир, пченица, пченка или соја.СО ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ + ВИСТИНСКИ ШАТКА : Жито слободни мачка храна со кафез-слободен де-boned паторот како првата состојка, prebiotic влакна од сушени корен на цикорија за поддршка чувствителен стомак и нула нус-производ оброци или вештачки конзерванси.БОГАТА СО ОМЕГА-3 МАСНИ КИСЕЛИНИ : Нашата жито слободни сува мачка храна формула карактеристики целата ленено семе, природна состојка богата со протеини, влакна, и омега-3 масни киселини за поддршка на развојот на мозокот, здрава кожа и сјаен премаз.НАПРАВЕНИ од СТРАНА на домашно МИЛЕНИЧЕ ИСХРАНА ЕКСПЕРТИ : Секој хранливи материи богати ОДИ!РЕШЕНИЈА здрава мачка храна рецепт е направена од тим на квалификувани и страстен милениче нутриционисти да обезбедат решенија за вашата мачка е уникатен диететски потреби.

Вака можеби ќе ви се допадне..