• Свеж
TongLingUSL Надворешни Bluray Диск, USB 3.0 Оптички Диск Bd-Повторно Cd/DVD Rw Режач Писател Portatil Надворешни Blu Ray Плеер за Pc/Лаптоп/Apple
zoom_in

TongLingUSL Надворешни Bluray Диск, USB 3.0 Оптички Диск Bd-Повторно Cd/DVD Rw Режач Писател Portatil Надворешни

DEN 360.00

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок за пријателите и семејството.Тип : DVD-ROM-от.Објектот Состојба : Нова.Интерфејс Тип : USB.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Се вози Тип : DVD-RWPackage : Yes Installation Метод : External Application : External Electronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Вака можеби ќе ви се допадне..