• Свеж
Hydrofarm Agrobrite FLT5264 T5, 6400K, 24 Вати, 2 Нога, Пакување од 4 Флуоресцентна Цевка, 24W 2' Замена, случај на 4
zoom_in

Hydrofarm Agrobrite FLT5264 T5, 6400K, 24 Вати, 2 Нога, Пакување од 4 Флуоресцентна Цевка, 24W 2' Замена, случај

DEN 1175.76

Од стока
check Во продавницата

T5 замена на цевки понуда ХО светлина излез на голема цена. 24 W го става надвор 2000 иницијален lumens на цевка.Достапен во 4 пакети.Целосен бел ден 6400k спектар, отценети за 10,000 часа од животот.Answer : ___________________________ Note : Сите 2' T5 светилки ние продаваме 22", која е стандардна.Повеќето T5 светилки ќе штракаат кога падна како мал меркур топката на внатрешноста која возбудува фосфор слој кога тековни е воведен.Hydrofarm е T5 замена на цевки понуда ХО светлина излез на голема цена.Целосен бел ден 6400k спектар, отценети за 20,000 часа на живот, и компатибилен за сите T5 тела кои ги нудиме. 24 W го става надвор 2000 иницијален lumens на цевка.Цената е за случај на 4 светилки.

Вака можеби ќе ви се допадне..