• Свеж
BZXYN Електрични Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Полици со 2H, 4H Тајмер, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Hardwired/Plug-in Крпа Потоплите за Бања,Приклучок в?
zoom_in

BZXYN Електрични Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Полици со 2H, 4H Тајмер, 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 3359.76

Од стока
check Во продавницата

✔ КРПА РЕК ДИЗАЈН – Крпа грејач е совршен дом крпа греење решение, го користи плоштадот цевка за да се еднакво дистрибуирате топлина, затоплување голема крпа или bathrobe. 304 од не ' рѓосувачки челик го прави загреан пешкир рек погодна за вашиот дом, хотел, апартман и спа итн. ✔ ИЗГРАДЕНА-ВО 2 H, 4 H ТАЈМЕР И ТЕМПЕРАТУРА ПРИЛАГОДУВАЊЕ – Ова крпа потоплите има вграден тајмер со 2h, 4h, можете да го притиснете и задржете го прекинувачот за пет секунди за да лесно да се вклучи.Во прилог, може да се прилагоди на температурата на топлина крпи, чорапи, облека, итн. ✔ БРЗО HEATHING – Греење жици технологија.Површинската температура на овој крпа потоплите решетката е околу 45 до 55 °C (113 до 131 °F) и почнува да се загреваат во 5 минути до 158°F. Можете да уживате во свежо-загреани крпа, по преземањето на туш. ✔ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА : Ова е ѕид-монтирани и Plug-in крпа потоплите кои можете да инсталирате на ѕид, ова ќе заштедите многу простор во вашата бања.Дали имате нова бања или се надградбата една, нашите warmers се комбинираат практичност & декорација, вие не треба да пропуштите. ✔ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА– Hardwired Или Plug-In за Инсталација : имате избор помеѓу скриени жица или визуелна.Оваа бања пешкир потопол е лесен и дојде во едно парче.Вклучува инсталација делови и прирачник за корисникот.Едноставен за инсталација и употреба.Име На Производ : Електрични Крпа Потоплите Решетката.Напојување Напон : 110 V-220 V.Потрошувачка на енергија : 68 W.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Номинална Температура : 45℃-70℃/113℉-158℉.Греење time : 15min.Производ Големина : 23.6*17.7*4.7 Инчи(600*450*120mm).Нето тежина : 6pounds/3 Kg.Површински третман : Сребро Полирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..