• Свеж
Rubbermaid 1792373 Лаком за Рециклирање Станица, Четири-Поток, 92 гал, Зелена
zoom_in

Rubbermaid 1792373 Лаком за Рециклирање Станица, Четири-Поток, 92 гал, Зелена

DEN 1500.00

Од стока
check Во продавницата

Се продаваат како 1 Секој.Поддршка за вашиот објект е рециклирање програма.Помага во намалување на трошоци за работна сила.Ја подобрува работник благосостојба.Висок капацитет и мултифункционален.Поддршка за вашиот објект е рециклирање програма, да помогнат во намалување на трошоци за работна сила, и да се подобри работник благосостојба со оваа сите-во-едно висок капацитет и мултифункционален рециклирање и управување со отпад единица.Вклучува рестриктивни отворање блузи, симбол на етикетата на пакувањето, и зборот етикета пакет во три јазици (англиски, француски и шпански).Шарки капак овозможува лесен пристап за време на празнење.Две Лаком контејнери, четири Тенок Џим контејнери, еден шарки капак рамка, осум рестриктивни-отворање блузи (4 кругови, 2 хартија слотови, 1 плоштад, 1 триаголник) и еден етикетата на пакувањето.Отпад Receptacle Тип : Рециклирање на Сад; Материјал(s) : Пластика; Примена : за Рециклирање; Капацитет (Јачина на звукот) : 92 гал.

Вака можеби ќе ви се допадне..