• Свеж
Philips Боја Бела И Боја Amarant Отворено Светло Лентата За Проширување, 80-Вати/1600 Лумен, Боја Центар & Отворено Напојување Потребно, Црна
zoom_in

Philips Боја Бела И Боја Amarant Отворено Светло Лентата За Проширување, 80-Вати/1600 Лумен, Боја Центар & Отворено

DEN 4319.76

Од стока
check Во продавницата

На МИЕЊЕ НА СВЕТЛИНАТА ЗА ГОЛЕМИ ПРОСТОРИ : Со нејзината издолжена дизајн, Philips Боја Бела и Боја Amarant Отворено Светло Бар Продолжување сјае својот брилијантен светлина рамномерно против големи, рамни површини како што се ѕидови, огради, и жива ограда.МИЛИОНИ БОИ НА СВЕТЛИНАТА : Не само што Amarant понуда топло-за-кул нијанси на бела, тоа, исто така, има милиони бои на светлината да се трансформира во вашата отворено осветлување оркестарот.ПОВРЗЕТЕ ПОВЕЌЕ СВЕТЛА ЗАЕДНО : Направи ѕид од светлина со поврзување на повеќе Amarant линеарна отворено рефлектори заедно, создавање на daisy синџир на smart светла со само еден напојување единица.ПЛАНИНАТА СЕКАДЕ : се Инсталира на отворено smart светлина на земјата или закачите на високи до совршено се потенцира простор ви треба.Вградениот метален shield насочува светло нагоре и надвор, создавајќи дури и ширењето на светлината низ големи површини и го намалува отсјај.ЛЕСНО се ИНТЕГРИРА : На Amarant совршено ги надополнува другите Philips Боја отворено осветлување тела.Set custom светлина сцени и рутини за да се трансформира вашиот целиот отворен простор со светлина. 1600 LUMENS : Како нашите најсветлиот smart отворено светилка сепак, Amarant може да го осветлите вашите ѕидови до 15'-20' во ѕидот, во зависност од аголот.Измијте големи пространства на вашите активности на отворен простор, како што се огради, ѕидови, и жива ограда, со бела и боја smart светлина.Дел од Low Volt систем, Amarant линеарна центарот на вниманието се поврзува на Philips Боја напојување единица па дури и може да бидат поврзани една со друга, создавање на континуирана ѕид од светлина.

Вака можеби ќе ви се допадне..