• Свеж
BDRSRX Шминка Четка Нови 10pcs Шампањ Злато Шминка Поставите High-end Шминка Уметник Поставена Четка Влакна Коса, Шминка Алатки
zoom_in

BDRSRX Шминка Четка Нови 10pcs Шампањ Злато Шминка Поставите High-end Шминка Уметник Поставена Четка Влакна Коса,

DEN 1639.20

Од стока
check Во продавницата

Идеален за contouring, спојувањето, засенчување и истакнување.Оваа мода и удобен Шминка Четка која ќе ви даде беспрекорно лице апликација.Преносни и погодно за секојдневна шминка.Идеја За Подарок, Исклучителен квалитет, убави подароци за родендени, свадби, Мајката Ден, Денот на Вљубените и други празници.Најдобро за почетници, така и професионална шминка уметник за секојдневна употреба.Четка Материјал : Nylon Quantity : 10pcs Used Со : Множества &Kits Handle Материјал : Wood Item Тип : Шминка Brush Product Категорија : Шминка Brush Brush рачка материјал : дрвени handle Hair должина спецификација : 5cm Total должина спецификација : и 17,5 СМ.

Total length specification:
17.5CM

Вака можеби ќе ви се допадне..