• Свеж
Tennsco LCT-9-4212-7-BLK L&T Конфигуриран Само Стартер Единица, Еден Влез, 9 Полиците, 8 Дупки, 4 Dividers, 42 Ширина, 12 Длабочината, 88-1/4 Висина, Црна
zoom_in

Tennsco LCT-9-4212-7-BLK L&T Конфигуриран Само Стартер Единица, Еден Влез, 9 Полиците, 8 Дупки, 4 Dividers, 42

DEN 549.60

Од стока
check Во продавницата

Еден Влез. 9 Полиците. 8 Дупки. 4 Dividers. 42" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT-9-4212-7 L&T Конфигуриран Само Стартер Единица, Еден Влез, 9 Полиците, 8 Дупки, 4 Dividers, 42" Ширина, 12" Длабочината, 88-1/4" Висина, Црна.Со L&T Shelving уникатен interlocking клучалката слот дизајн, ореви и завртки се елиминирани за пречка слободен пристап до сите ваши зачувани ставки.Полица dividers се отстранува дозволувајќи им на shelving да се користи за поднесување или други складирање.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Вака можеби ќе ви се допадне..