• Свеж
кејт лопата њујорк Заштитна Hardshell Случај за MagSafe за iPhone 13 - Hollyhock Флорални Јасно
zoom_in

кејт лопата њујорк Заштитна Hardshell Случај за MagSafe за iPhone 13 - Hollyhock Флорални Јасно

DEN 839.52

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со i Phone 13. 10 ft капка тестирани.Тенок форма и доброто контура.Потпис KSNY естетика и отпечатоци.Антимикробна заштита.На Кејт Лопата Њујорк Заштитна Hardshell Случај во потпис кејт лопата њујорк отпечатоци осигурувачи високата мода со секојдневните потреби.Овој случај е како шик како што е заштитна.Спарување ко-украсениот конструкција со шок-отпорни браник, овој случај е што се опфатени во случај на пад.На лесни профилот на овој кејт лопата њујорк заштитна hardshell случај лесно се вклопува во вашата рака за nonslip зафат.

Вака можеби ќе ви се допадне..