• Свеж
UltraCruz Коњите Црн Дијамант Коњ Шампон, 32 оз
zoom_in

UltraCruz Коњите Црн Дијамант Коњ Шампон, 32 оз

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Интензивира црни палта и го намалува црвени тонови.Носи природната боја, нагласува оставајќи брилијантен црна.Нежно чисти без одземање природни масла.Сите Ultra Cruz коњ чешлање производи се направени во сад.Достапен во 32 оз.Ultra Cruz Црн Дијамант Шампон интензивира црни палта и го намалува црвеникава тонови често се предизвикани од сонцето исчезнува во Мракот Коњи.Оваа формула е нежна, безбедно, p H балансиран и произведува заситени богата боја со брилијантен моменти.Лесно исплакнете формула е слободен од груби хемикалии и лесно ги отстранува дамките.

Вака можеби ќе ви се допадне..