• Свеж
Лион DD8261SGLV 8000 Серија Затворени Shelving Стартер со 6 Поцинкуван Полиците, 36 Ширина x 18 Длабочина x 84 Висина, Сива Dove
zoom_in

Лион DD8261SGLV 8000 Серија Затворени Shelving Стартер со 6 Поцинкуван Полиците, 36 Ширина x 18 Длабочина x 84

DEN 5279.52

Од стока
check Во продавницата

Предмет : Shelving Единица.Shelving Стил : Затворена.Полица Капацитет : 650 lb.Зелена Животната Средина Атрибут : Минимум 30% Post-Consumer Рециклираната Содржина.Вклучува : (6) Galnavized Полиците, (2) Затворена Пост Страна Панели, (24) Клипови, 2 Парче Задниот Панел.

Вака можеби ќе ви се допадне..