• Свеж
Swan SWKA1040RN Ретро Кујна се Тркалаат Носителот со Челик Пондерирана База, Црвена
zoom_in

Swan SWKA1040RN Ретро Кујна се Тркалаат Носителот со Челик Пондерирана База, Црвена

DEN 615.84

Од стока
check Во продавницата

Држи вашата кујна сува крпа и достапни на сите времиња.Издржливи здрав железо пондерирана база, со боја-обложена пол.Ретро инспирирани од хартија пешкир фармацевт со хром обложено со детали.Железо конструкција со боја обложени заврши; димензии : 32 х 15 х 15 cm (H x w x D).Оваа хартиена крпа носителот има појавување на предмети во Лебедово Ретро опсег; 2 години гаранција.Опис на производот Исчисти spillages и неуредна worktop области лесно со помош на Swan Ретро кујна се тркалаат фармацевт.Тоа обезбедува доволно простор за да се приспособат на кујната ролни од сите големини и пондерираниот железо база обезбедува удобен една рака употреба.Дизајнирани со помош на трајни железо изградба на оваа ретро-инспириран кујна се тркалаат носителот доаѓа во седум различни бои опции, сите со боја за појавување на кујна додатоци.Продавница целата Swan ретро опсег за да ги даде на вашата кујна навистина ретро-инспириран изглед.Сет Содржи : 1 x Swan Ретро Крпа Пол.

Вака можеби ќе ви се допадне..