• Свеж
(5000pcs) #10 X 3, Само-Прислушување Завртки, ТипА, Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД
zoom_in

(5000pcs) 10 X 3, Само-Прислушување Завртки, ТипА, Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, Дупчиња Диск, 304

DEN 2008.80

Од стока
check Во продавницата

#10 X 3".Само-Прислушување Завртки, Тип "А", Хексадецимален Вовлечен За Миење Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_18-8. #10 X 3", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Само-Прислушување Завртки, НИ Единици, Тип "А", Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, Дупчиња Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Вака можеби ќе ви се допадне..