• Свеж
Бебе Салата Игра Мат со Музика и Пијано Фитнес Активност за Бебе Дете Подароци
zoom_in

Бебе Салата Игра Мат со Музика и Пијано Фитнес Активност за Бебе Дете Подароци

DEN 771.60

Од стока
check Во продавницата

Активност Салата за Новороденче е направен од не-токсични и кожа-пријателски материјали, бебето се игра мат е безбедна и удобна за бебиња.Ако е потребно, тоа е лесно да се свитка за складирање или непреземање на други места.Бебе Салата Игра Мат има 8 позиции.Кога бебињата хит на пијано копчиња, тие ќе се види трепкачки светла, слушате убава мелодија, и да ги обезбеди потребните аудитивни и визуелна стимулација за да ги развијат своите сетилни способности.Бебе се Игра Мат е дизајниран за да им помогне на родителите и старите родители да се грижат за своите деца повеќе самоуверено.Тоа има различни рано образование функции : големиот мотор, фината моторика, визуелни и аудитивни способности, боја признавање и сензорни развој.Бебе Активност Салата како бебе туш, Божиќ или роденденски подарок, ова е мудар избор, и тоа ќе биде големо изненадување за подарок примачи.Новороденче Playmat е дизајниран со мултифункционални корне и свири на пијано.Може да се прилагоди на аголот на пијано според вашето бебе s различни ставови.Опис : игра мат обезбедува на вашето бебе со многу нежна и мека на допир.Безбедно и кожа-пријателски материјали направи бебиња среќен кога се репродуцира на вежба мат.Помага да се развие бебето координација способност, поттикнува на бебето да се движат неговите прсти, прсти, рацете и нозете, и ја подобрува детето и способноста да слушаат, туп, фатете, удар, игра и сл.Карактеристики : Бебе Салата Игра Мат Боја : Сина.-Материјал : Пластични, електроника.-Големина : 77x58x42 cm/30.31x22.83x16.54 инч.Напомена : 1. Големина во 1-2cm големина разликата е во нормални граници, поради прирачник за мерење. (1 инч = 2.54 см)2. Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.Пакет Including1 * Бебе Салата Игра Мат.

Вака можеби ќе ви се допадне..