• Свеж
GLARO 23 гал. Круг Рециклирање Може, Метал, Браун
zoom_in

GLARO 23 гал. Круг Рециклирање Може, Метал, Браун

DEN 702.00

Од стока
check Во продавницата

name" : "Сад Производ Групирање : Рециклирање Може.За Рециклираат Материјал : Шише, Може, Хартија, Пластика, Ѓубре.Ѓубре Сад Капацитет : 23 гал.Топ Тип : Рамни со Врвот Отворање.Број на Дупки : 1. Круг канти за рециклирање направен од метал се користи во високо-волумен прилагодувањата, како што ходници, канцелариски згради, како и високо-сообраќај области.Метални канти се користи наместо пластични канти каде се рециклира материјали се собираат и професионално, заврши изгледа се важни.Метални канти за рециклирање обезбеди повеќе готовиот изглед и професионален изглед, од пластични канти.Тие се користат за да се соберат рециклира материјали, како што се хартија и лименки, во канцеларија згради, хотели, и други јавни простори каде изглед е важно.Спецификација : name" : "Сад Производ Групирање : Рециклирање Can For Рециклираат Материјал : Шише, Може, Хартија, Пластика, Trash Trash Сад Капацитет : 23 гал.Топ Тип : Рамни со Врвот Opening Number на Дупки : 1 Container Ознаки : Waste Total Капацитет : 23 гал.Боја : Brown Container Облик : Round Height : 30"Ширина/Дијаметар : 15"Материјал Групирање : Metal Specific Сад Материјал : Steel Mobility : Stationary For Употреба Со : Mfr.Нема.PLC15 Includes : Отпад од Свила, Прикажан Message Green Животната средина Атрибут : Производот Содржи Минимум 90% Post-Consumer Рециклираната Содржина".

Вака можеби ќе ви се допадне..