• Свеж
Tachiuwa 10.5 L Отворено Пластични Шишиња Џери МОЖЕ Вода Контејнер Превозникот Кампување BBQ
zoom_in

Tachiuwa 10.5 L Отворено Пластични Шишиња Џери МОЖЕ Вода Контејнер Превозникот Кампување BBQ

DEN 467.04

Од стока
check Во продавницата

Погодна за отворен кампување, планинарење, backpacking, пикник, СКАРА, риболов, двор, за домашна употреба, користење, итн.Направени од храна одделение пластика, издржлив, лесен.Проѕирен сад за вода за пиење, отворен готвење, автомобил перење, издавање, итн.Со рачка за лесен носат и голема уста за лесно чистење, inputing и фрлаат, протекување доказ дизајн. 10.5 L капацитет, еднократно.Опис : - Направени од храна одделение пластика, издржлив, лесен - проѕирен сад за Вода за пиење, отворен готвење, автомобил перење, издавање, итн. - Со рачка за лесен носат и голема уста за лесно чистење, inputing и фрлаат, протекување доказ дизајн - 10.5 L капацитет, обновливи - Погодна за отворен кампување, планинарење, backpacking, пикник, СКАРА, риболов, двор, за домашна употреба, користење, итн.Спецификација : - Материјал : Пластика - Капацитет : Прибл. 10.5 L / 2.8 Gal - Устата Внатрешен Дијаметар : Прибл. 4cm / 1.6 инчен Големина (L x W x H) : Прибл. 342x179x242mm / 13.5x7x9.5inch Package Вклучува : 1 Парче Вода Кофа со чистење brush Note : ве Молиме овозможи мала големина отстапување.

Вака можеби ќе ви се допадне..