• Свеж
Molzar Зафат Серија iPhone XR Случај со Вистински Фалсификувани Карбонски Влакна, Изградена-во Метална Плоча за Магнетни Планината, Поддршка Безжично Полнење, Компатибил
zoom_in

Molzar Зафат Серија iPhone XR Случај со Вистински Фалсификувани Карбонски Влакна, Изградена-во Метална Плоча за

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

ХИБРИД СТРУКТУРА : Направен од премиум флексибилни TPU и вистински фалсификувани карбонски влакна, и половина од TPU edge е висока гланц додека другата половина е мат финиш, добра комбинација го прави вашиот телефон издвоите.Тоа е убава, нема да се скрши, без промена на бојата и многу издржливи.ДИЗАЈНИРАН ЗА МАГНЕТНИ ПЛАНИНАТА : 2pcs на метални плочи беа вградени, така што ќе може да се закачите на врвот или на дното од вашиот телефон на вашиот магнетни автомобил планината или phone држач, не треба да се држиме било метална плоча на вашиот телефон или во случај кога ќе се користи магнетни автомобил телефон монтирање во автомобил или магнетни телефон носителот дома или во канцеларија.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Анти-слајд дизајн на рабовите и автентични фалсификувани карбонски влакна со висок гланц на грбот да ви даде добар handfeel.Воскресна усните за да се заштити вашата камера и екран.Сите круг TPU рабовите нуди шок апсорпција, грижете се-слободни кога вашиот телефон капки случајно.КОМПАТИБИЛНОСТ : Наменета за i Phone XR.Поддршка за безжично полнење, така што можете да го полните вашиот i Phone XR безжично без да се симне случајот.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : 30 Ден Парите Назад Гаранција и 24 часа е-мејл поддршка за да ви даде добар шопинг искуство.Ние сме многу убедени со нашите производи и да понудат на кавга-бесплатно услуга.Дури и по истекот на 30 дена, Доколку не ви се допаѓа повеќе, само нас контакт и ние ќе купи назад од вас.Без прашања праша.За Molzar : Ние сме многу мали фамилијарните бизнис, но ние мислиме дека е голема и не работи со нашиот полно срце.Нашата мисија е да им помогне на нашите клиенти го направи животот подобар.Q&А за овој објект : Q1 : Она што е белег на овој случај?A : Овој случај е направен од премиум флексибилни TPU и фалсификувани карбонски влакна, тенок одговара и antiskid, специјално дизајнирани за magnetized автомобил планината и phone држач со 2pcs на скриени метални плочи.Q2 : дали Е ова случај со магнети внатре?A : Не, тоа е само случај со две метални плочки изградена-во невидливо.Q3 : Зошто мојот магнетни телефон носителот не го држете мојот телефон со овој случај?О : Ако се случи ова, ве молиме да се обиде на друг телефонски носителот со посилен магнети внатре.Q4 : Дали работи со безжичен полнач?A : Да, тоа го прави.П5 : Со овој случај, може ли да го користам мојот телефон хоризонтално кога ќе го закачите на мојот магнетни автомобил планината или телефон носителот?А : Жалам, не можете да, coz само кога има метална плоча во средината, можете да го направите тоа.За овој случај, таа има метална плоча на врвот и на дното.Q6 : Како тоа да го заштитам мојот телефон?О : Ова е случај со сите круг TPU на работ кој нуди голема заштита од капки.П7 : Дали случајот е пред се прошири повисока од стакло?A : Да, тоа беше дизајнирана со покрена bezels да се заштити телефонот камера и екран/стакло.П8 : Дали таа работи со мојот екран заштитник?A : Да.Таа работи со 99.9% екран заштитници на пазарот.Q9 : Може ли да го врати случајот и се враќа ако не ми се допаѓа?A : Molzar е не нудејќи-кавга услугата, мора ништо да се грижите.Ако не ви се допаѓа тоа, само се вратат и да добијат парите назад.

Вака можеби ќе ви се допадне..