• Свеж
Eyenimal IOPP Tracker
zoom_in

Eyenimal IOPP Tracker

DEN 2929.68

Од стока
check Во продавницата

На IOPP Tracker е GPS следење јака можете исто така да го користите за снимање на вашата животни активности.работи во 28 земји во европа без дополнителни трошоци (ВО, СЕ, BG, КИП, CZ, DE, DK, ЕЕ, ГР, ES, FI, FR, човечки ресурси, HU, IR, ТОА, LT, ЛУ, НН, МТ, NL, PL, PT, RO, S, SI, SK, велика БРИТАНИЈА).Можете слободно да ги пратите вашето домашно милениче во реално време и во текот на 28 Европски земји.на повеќејазична апликација е достапна преку Игра продавница Продавница (компатибилен со Android верзија 2.3 плус) и Apple Store (компатибилен со i OS 6.0 плус).батеријата трае до 8 дена.Полнење преку USB кабел.Водоотпорен домување, големина : x 4.2 3.6 x 1.6 см, 35 g.На IOPP Tracker е GPS следење јака можете исто така да го користите за снимање на вашата животни активности.Ова значи можете слободно да ги пратите вашето домашно милениче во реално време и во текот на 28 Европски земји.Можете да ги користите IOPP апликација на вашиот паметен телефон да се види каде се вашите животни е во секое време.Животното е позиција се ажурира на секои 30 секунди.Можете да ги користите Geofence функција да delineate област за вашата животни да остане во користење на виртуелна ограда.Треба да животно потоа ја напушти оваа област, веднаш ќе добиете порака на вашиот паметен телефон.Оваа активност следење ви дава информации за вашите животински секојдневниот правци.Тоа исто така ја одредува до времиња во кои се вашите животни се пресели или остана уште.Оваа информација тогаш, исто така, може да се префрли на социјалните мрежи преку стан.Ветеринар календар продавници сите потребни информации и да се олесни ветеринарната дијагностика.Започнете со едноставно ставање на GPS tracker на вашиот животно е јака и ја резервирате посакуваната претплата на IOPP платформа.работи во 28 земји во европа без дополнителни трошоци (ВО, СЕ, BG, КИП, CZ, DE, DK, ЕЕ, ГР, ES, FI, FR, човечки ресурси, HU, IR, ТОА, LT, ЛУ, НН, МТ, NL, PL, PT, RO, S, SI, SK, велика БРИТАНИЈА) со повеќејазична апликација е достапна преку Игра продавница Продавница (компатибилен со Android верзија 2.3 плус) и Apple Store (компатибилен со i OS 6.0 плус) батеријата трае до 8 дена полнење преку USB-кабел водоотпорен домување, големина : x 4.2 3.6 x 1.6 см, 35 g.

Вака можеби ќе ви се допадне..