• Свеж
Делта Тапа Nicoli Мат Црна Бања Тапа, Една Дупка Бања Тапа, Еден Справи со Бања Тапа, Потрошувачка Собранието, Мат Црна 15849LF-BL
zoom_in

Делта Тапа Nicoli Мат Црна Бања Тапа, Една Дупка Бања Тапа, Еден Справи со Бања Тапа, Потрошувачка Собранието,

DEN 3240.00

Од стока
check Во продавницата

Цел ЖИВОТ ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : Можете да го инсталирате со доверба, имајќи го ова во бања славина е поддржан од страна на Делта Славина е Живот Ограничена Гаранција.ИНСТАЛАЦИЈА : цел да се вклопи во една дупка или 3-дупка, 4-во.бања потоне тапа конфигурации.Изборен палубата плоча е погодно вклучени за 3-дупка за инсталација.СНАБДУВАЊЕ ЛИНИИ ВКЛУЧЕНИ : Бања тапа снабдување линии се бара за инсталација и се погодно вклучени во кутија.ИСЦЕДЕТЕ СОБРАНИЕТО се ВКЛУЧЕНИ : координативно мат црна pop-up бања потоне мозоци собранието е погодно вклучени во кутија.WATERSENSE ЕТИКЕТИРАНИ : Делта Water Sense етикетирани бања чешми користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.Цел живот ограничена гаранција.Мазни линии и елегантна форма на Делта® Nicoli™ бања колекција додадете современ допир на вашата бања.Можете да ги инсталирате со доверба, знаејќи дека Делта чешми се поддржани од страна на нашиот Живот Ограничена Гаранција.Делта Water Sense® етикетирани чешми, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.

Вака можеби ќе ви се допадне..