• Свеж
SATA конектори за да Usb3.0 Хард Диск Адаптер Кабел за Надворешни 2,5-инчен/3.5-инчен Хард Диск Податоци SATA Лесен Диск Кабел 0.4 M - (Боја: Црна)
zoom_in

SATA конектори за да Usb3.0 Хард Диск Адаптер Кабел за Надворешни 2,5-инчен/3.5-инчен Хард Диск Податоци SATA Лесен

DEN 1574.40

Од стока
check Во продавницата

Боја : Црна.USB 3.0 да SATA Хард Диск Адаптер Можете да го поврзете секој стандард 2,5-инчен или 3.5-инчен SATA хард диск на вашиот компјутер преку USB 3.0 порт на брзина до 5 Gbps.Поддршка оперативен систем : Windows 98/2000 / XP / Vista / Windows 7/8, Mac OS x.Plug and play, топла приклучокот.Тоа е вашиот идеален избор за правење резервни копии на датотеки или надградба на вашиот лаптоп хард диск.SATA Да Usb3.0 Хард Диск Адаптер Кабел за Надворешни 2,5-инчен/3.5-инчен Хард Диск Податоци SATA Лесен Диск Кабел 0.4 MScope на Апликации : се Користи 3.5-инчен хард диск, кој треба да се користи со 12 V напојување!Се користи за 2,5-инчен HDD/SSD, без напојување е потребно, приклучок и playmain Карактеристики : USB 3.0 да SATA Хард Диск Адаптер Можете да го поврзете секој стандард 2,5-инчен или 3.5-инчен SATA хард диск на вашиот компјутер преку USB 3.0 порт на брзина до 5 Gbps.Поддршка оперативен систем : Windows 98/2000 / XP / Vista / Windows 7/8, Mac OS x Plug и игра, топла plug It е вашиот идеален избор за правење резервни копии на датотеки или надградба на вашиот лаптоп хард диск.Со 12 V моќност интерфејс, тоа може да биде поврзан со 3.5" високо-моќ возачот.Спецификација на производот : Поддршка брзина до 5 Gbps Backward компатибилен со USB 2.0/1.1 Поддршка на сите 2.5 "/3.5" SATA HDD / SDD, BLU-RAY DVD, CD-ROM-от, DVD-ROM, CD-ПОВТОРНО, DVD-RW, DVD + RW комбинација devices Colour : Црна Точка специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : SATA Cables Certification : None Colour : black Data брзина на пренос : 460 MB/s Wire должина : 0.4 Жица материјал : copper Converter тип : хард диск е transferred Type : Адаптер кабел.

Вака можеби ќе ви се допадне..