• Свеж
Pumie Јан-12 Тешки Перење Стапови, од страна на сад Pumice Co, Чисти Порцелан, Керамички Плочки, Бетонски Ѕидани, Железо, Институционални Пакет на 72 Барови
zoom_in

Pumie Јан-12 Тешки Перење Стапови, од страна на сад Pumice Co, Чисти Порцелан, Керамички Плочки, Бетонски Ѕидани,

DEN 3240.00

Од стока
check Во продавницата

Се продаваат како 72 Пакет - Тешки Dutie PUMIE Перење Стап.Нежно абразивни акција чисти каде хемикалии пропадне.Тешки-должност дизајн scours далеку минерални депозити, рѓа, дамките и повеќе.Совршен за чистење порцелан, керамички плочки, железо и повеќе.Безбеден за кожата и нема да наштети на тврди површини, Доверлив САД Бренд, сад Pumice Co, CA.Перење стап чисти каде хемикалии успеат со нежни абразивни акција.Тешки-должност дизајн scours далеку минерални депозити, рѓа, дамките и скала од тоне, кади, тушеви и повеќе.Перење стап, исто така, чисти печени-на храна, маснотии и јаглерод израстоци во печки, на скари и железо садови.Перење стап е безбедно за вашата кожа, нема да наштети на тврди површини и е безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња.

Вака можеби ќе ви се допадне..